smartcv_home2
Szablon Smart CV Basic

Smart CV BASIC

Szablon Smart CV BASIC to podstawowa forma życiorysu. Dzięki elektronicznemu CV w oryginalny sposób przedstawisz historię swojego doświadczenia zawodowego i wykształcenia. Za pomocą kolorowych diagramów możesz ciekawie zaprezentować poziom swoich umiejętności. W jednym miejscu zamieścisz swoje portfolio, do którego dodasz zdjęcia i grafiki. Dzięki temu, że jesteś online, każdy może skontaktować się z Tobą za pomocą formularza, a poprzez skan kodu QR zapisać w telefonie Twoje dane kontaktowe.

Sprawdź szablon

Instrukcja obsługi

Szablon Smart CV Extra

Smart CV EXTRA

Smart CV EXTRA to forma elektronicznego życiorysu dla bardziej wymagających. Poza funkcjami dostępnymi w Smart CV BASIC, wzbogaciliśmy ten szablon o kilka nowych elementów. Smart CV w układzie pionowym jest dostępne w dwóch layoutach: jasnym i ciemnym, między którymi można się przełączać. Wersję premium możesz dostosowywać do własnych potrzeb: zarządzasz nazwami i kolejnością poszczególnych sekcji. Do wyboru masz również więcej rodzajów diagramów, które możesz wykorzystać do zaprezentowania swoich umiejętności. Wersja premium została wzbogacona o możliwość dodania referencji od poprzednich pracodawców i współpracowników. Jeśli chcesz, możesz zacząć pisać bloga, który przedstawi pracodawcy twoje opinie i przemyślenia związane z tematami branżowymi.

Sprawdź szablon

Instrukcja obsługi

Szablon Smart CV Ksiązka

Smart CV KSIĄŻKA

Smart CV możesz przedstawić także w formie książki 3D. Masz możliwość skorzystania z ponad 50 różnych efektów i animacji oraz 600 rodzajów czcionek Google. Na okładce możesz zamieścić swoje zdjęcia wraz z tagami opisującymi twoją osobę. Po otwarciu książki przechodzisz na stronę związaną między innymi z CV, portfolio, blogiem i danymi kontaktowymi.

Sprawdź szablon

Instrukcja obsługi


Copyright © 2019 · Smart MBC by ANW
x